Obaly pre izbové rastliny

Moderná obalová technika týkajúca sa nádob pre izbové rastliny je veľmi efektívna v súlade s moderným dizajnom súčasných interiérov. Všetky moderné obaly sú navrhnuté tak, aby podčiarkli krásu rastlín a navyše sa stali perfektnou ozdobou vášho interiéru. Najčastejšie sú k dispozícii tri varianty obalov: závesné do priestoru, stojacie a obaly na stenu.

Niektoré obaly na kvetináče sú k dispozícií vo viacerých farbách. Módne farby sú oranžová, biela, horčicová a zelenomodrá. Vzhľadom na ich veľkosti sú určené najmä pre menšie rastliny, ako sú niektoré druhy kaktusov, sukulentov a ďalšie rozmerovo nenáročné rastliny alebo určité chúlostivejšie druhy rastlín. Najobľúbenejšie moderné obaly v súčasnosti majú oválny tvar. Vďaka materiálu, z ktorého sú vyrábané je možné ich využívať aj v exteriéri. Oválne kvetináče na tenkých stopkách sa na trh dostávajú pod menom Wallter, možno práve preto, že niektoré ich varianty sa dajú umiestniť na stenu. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je potiahnutý hliník.

 

Ako moderne poňatý obal na izbovú kvetinu môžete využiť aj starú knihu, ktorú nikto nečíta. Vyrežte do nej otvor zhora a dovnútra umiestnite kvetináč v obale. Obal môže byť aj mierne poškodený alebo starý, pretože sa skryje do výrezu v knihe a jeho nedostatky prikryje kniha a kvetina. V starej knihe budú rovnako dobre vyzerať bonsaje, aj menšie druhy tráv.

 

Ak ste aj vy jedným z milovníkov interiérov vyzdobených živou zeleňou, možno sa prikloníte k voľbe obalov v čiernej, bielej a ďalších jasných farbách pod názvom Pad Outdoor. Ako napovedá sám názov, sú využiteľné aj ako exteriérové ​​obaly pre kvetináče. Umiestniť ich môžete teda aj na balkónoch, terasách či v záhradách na miestach, ktoré potrebujú trochu rozžiariť. Niektoré z týchto inovatívnych obalov môžete zaobstarať aj na nôžkach. Zvlášť dobre v nich budú vyzerať kvety, ktoré prepadávajú mierne cez okraj obalu. Skvele v nich vyniknú tiež krásne sviežo zelené nekvitnúce izbové rastliny. Jasné farby obalov ich doslova rozžiaria.

 

 

Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií tu.