Kryštalické hnojivo na čučoriedky 400g Forestina

1004
Neohodnotené

  • Skladom
€3,22
Kategória: Substráty
 
Kryštalické hnojivo je určené na výživu všetkých druhov kyslomilných rastlín (rododendronov, azaliek, vresov, kanadských čučoriedok a pod) v priebehu ich vegetačného cyklu. Vyváženým zložením hlavných živín a obsahom mikroprvkov poskytuje rastlinám všetko potrebné pre zdravý vývoj. Vysoký obsah fosforu a draslíka významne ovplyvňuje množstvo kvetu, u čučoriedok potom množstvo a kvalitu plodov.

Kryštalické hnojivá Mineral sú vodou úplne rozpustné hnojivá obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme. Hnojivá možno použiť v závlahových systémoch, kvapkovej závlahe, hydropónii či aplikáciou postrekom na list. Jednotlivé druhy hnojív možno bez obmedzenia miešať s bežnými prípravkami na ochranu rastlín, ak to nezakazuje výrobca pesticídov.


Zloženie: 
17% N + 8% P2O5 + 14% K2O + 12% S + mikroprvky

Dávkovanie:

Hnojenie vykonávame spravidla klasickou zálievkou alebo postrekom na list. Pre zálievku nasypeme 1 odmerku (20 g) hnojiva do 10 l vody, zamiešame a zalievame na substrát až do jeho nasýtenia. Zálievkové hnojenie aplikujeme v období vegetácie 1x za týždeň. Pri postreku na list zmiešame polovičnú dávku hnojiva tj. 1 odmerku v 20 l vody a týmto roztokom striekame listy rastlín takisto 1x za týždeň. Postrek nevykonávame za priameho slnečného svitu, aby nedošlo k popáleniu listov slnečnými lúčmi.

Balenie 400g je 200 l zálievky - 400 l postreku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií tu.